RobertDicksons

Administration

Reception

Kundtjänst

info@robertdicksons.se

Telefon 031-381 64 00

 

Uthyrare, Kontrakt, byten, köfrågor

Haga, Landalabergen, Krokslätt, Järnbrott, Flatås och Gårdsten

Anna Frisäter

frisater@robertdicksons.se

Telefon 031-381 64 02

 

Uthyrningschef, Kontrakt, byten, köfrågor

Majorna, Annedal och Lunden

Monica Grote

monica@robertdicksons.se

Telefon 031-381 64 03

 

Ekonomiassistent Hyresinbetalningar, leverantörsfakturor och betalningar

Anette Carlsson

anette@robertdicksons.se

Telefon 031-381 64 04 

 

Ekonomiassistent Leverantörsfakturor och betalningar

Elisabeth Carlson     elisabeth@robertdicksons.se

                                    Telefon 031-381 64 06

  

Ekonomichef

Anna Carlsson

anna@robertdicksons.se

Telefon 031-381 64 05

 

Förvaltare, Majorna, Annedal, Lunden och Gårdsten

Håkan Sandén

hakan@robertdicksons.se

Telefon 031-381 64 08

 

Förvaltare, Haga, Landalabergen, Järnbrott, Krokslätt och Flatås Park

Tina Mollington

tina@robertdicksons.se

Telefon 031-381 64 07

 

Fastighetschef 

Olof Westerlin

olof@robertdicksons.se

Telefon 031-381 64 09 

 

VD

Mikael Jansson

mikael@robertdicksons.se

Telefon 031-381 64 10